Menu

Vyčistit si hlavu

Jestliže jste milovníkem různých počítačových her, které jsou z oblastiadventur neboli dobrodružného žánru, pak máte padesátiprocentní jistotu, že vás následující hra opravdu chytne. A pokud se nemůžete odtrhnout od těch počítačových her, které se zakládají na úniku z nějaké místnosti, pak máte taktéž padesátiprocentní šanci, že se budete dobře bavit.

  • A vzhledem k tomu, že už máme plných sto procent, tak se na to můžeme jít podívat.

stará katakomba

Zažijete obě tyto počítačové hry ve skutečnosti. Na vlastní kůži prožijete devadesát minut naprosto úžasného napětí z hledání různých nápověd a řešení logických hádanek. Budete luštit kód zámku, za nímž se skrývají další stopy, které vás zavedou k dalšímu postupu a možná i cíli. Vaším úkolem je dostat se ven v určeném časovém limitu.

Mozkové závity na plné obrátky

Lidé, kteří milují dobrodružství a mohli si tento adrenalin vyzkoušet, potvrzují, že na celou dobu zapomněli na okolní svět a žili jen hrou.

  • Starosti šly někam do zadní místnosti a oni se plně soustředili jen na to, jak mají vše vyřešit a jak se tedy dostat ven.
  • Je to skvělá terapie pro pocuchané nervy.

Kromě toho se tu dají docela dobře stmelit pracovní kolektivy. Pracuje se totiž v týmu dvou až pěti lidí. Je nutné spolupracovat, a proto tu jeden druhého dokonale poznáte a zjistíte, co od koho můžete očekávat.

světlo v lese

Tady https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/na vás čeká spousta dobrodružství a zábavy, na kterou hned tak nezapomenete. Zapojíte mozek tak, že vypnete všechny nepotřebné funkce a budete myslet jen na to, co je důležité teď. Takže žádné starosti s dětmi, s neproplacenými fakturami ve firmě, se sousedem, který má stále něco proti vám. Tady se řeší jen to důležité. Chcete se přeci dostat ven? Tak myslete jen na to, jak byste to provedli. Váš tým už je určitě připraven.