Menu

Krásní mazlíci


Milujete zvířátka? Tak to se vám ani nedivím, protože já jsem na tom úplně stejně. Miluji všechna zvířátka, kromě pavouků a komárů, z těch mám doslova fobii. Mám vám vyprávět, co se ve mně odehrává za panickou ataku, když se ke mně blíží komár? Inu, radši vám to nebudu vyprávět. Bylo by to totiž dlouhé vyprávění plné toho, jaký strach mám jenom když komára uvidím. Myslím, že každý z nás se bojí nějakého zvířete, které mu působí strach a fobie. A právě komáři působí strach mně. Proto se jim snažím co nejvíce vyhýbat a pokud možno, tak jim vůbec „nechodit“ na oči. Mohl by mě totiž trefit šlak. Místo toho se raději mazlím s pejsky.

dog

Jsou to úžasná zvířata, která vás vždycky pochopí a budou vaší vrbou a společností, třeba pokud nikoho nemáte a doma žijete sami.. Pokud pejsky obdivujete a chtěli byste alespoň jednoho mít, podívejte se na naše stránky, kde aktuálně probíhá akita inu prodej. Určitě si vyberete pejska, který vás chytne za srdce a už od prvního pohledu budete cítit, že je to ten pravý pejsek. A i cena akita inu https://kenichiai.com/stenata/stenata-na-prodej/ je přijatelná. Pejsci jsou úžasná, roztomilá, a hlavně chytrá zvířátka. Můžete jej naučit spoustu povelů, jako je například sedni, lehni a dej pac. Ty ostatní povely jej taky můžete naučit časem a pokud pejska budete dostatečně trénovat, věřte mi, že je bude umět.

dog

Pejska musíte venčit, dávat mu každý den žrádlo a starat se o něj, jak nejlépe dovedete. Váš pejsek tu s vámi dlouhou dobu, tak je potřeba, aby se cítil co nejlépe a nejkomfortněji. Věřte mi, že pejsek vám za vaši péči bude vděčný. A odvděčí se vám. Bude tu vždycky pro vás, když budete potřebovat anebo budete smutní. Pes je nejlepší přítel člověka, a to je čistá pravda. Vím, o čem mluvím, zažila jsem to na vlastní kůži. I babička má pejska a ten si na svou paničku nedá dopustit a chrání ji. Je to prostě úžasné, jaká jsou zvířátka citlivé stvoření.