Menu

Nový nábytek rovná se více místa

Mít doma více místa můžete i bez toho, že veškeré vybavení interiéru vyházíte do popelnice. Je však pravdou, že bez menších úprav to ale nepůjde.

Nový nábytek rovná se více místa

Vybavit si byt tak, abyste byli plně spokojeni a zároveň svými zásahy do prostoru nezabrali až příliš mnoho místa je jako tančit mezi křišťálem. Není to rozhodně jednoduchý úkol a jen málokdo ho zvládne bez ztráty kytičky. U velkých obytných jednotek to ani moc nevadí, ale pokud vlastníte jen rozměrově skromné obydlí, bude to pro vás o to větší problém. Každá drobnost se totiž počítá a člověk tak musí hodně přemýšlet. Hlavně nábytek bývá největším problémem, jelikož z logiky věci zabírá nejvíce prostoru.

Ložní skříně

V mnoha bytech se dá přenastavit daleko efektivněji než doposud, ale v případě, že bydlíte třeba v garsonce, mnoho slávy v tomto směru asi neuděláte. Chcete-li být maximálně efektivní, některé druhy nábytku byste měli dokonce vyhodit ven, konkrétně ty, které disponují úložným prostorem. Zní to sice trochu jako šílenost, ale pouze v případě, kdybyste ho nevyměnili za nový, daleko praktičtější. Vestavěné skříně na míru https://www.sten-skrine.cz/ mezi takovýto typ nábytku rozhodně patří.

Stěny většinou vyhovují

Hlavní kouzlo vestavěných skříní na míru spočívá v tom, že nezabírají žádný obytný prostor, nebo jenom jeho nepodstatnou část. Z větší části, někdy dokonce celé, jsou totiž situovány do stěn, což je jejich největší výhodou oproti jiným druhům nábytku. Nemusíte se obávat, že byste tímto krokem přišli o tolik žádaný úložný prostor. Obecně sedá říci, že vestavěný nábytek poskytuje takřka stejně velké úložiště jako ten klasický. Hodně záleží na stěnách. Pokud jsou opravdu bytelné a dostatečně tlusté, můžete mít prostoru na ukládání až běda. Ovšem i standardně tlusté zdi nabízejí dostatečné množství prostoru pro tento druh nábytku.

Vestavěnka v ložnici

Velkou devizou posledních let je možnost podílet se přímo na navrhování vlastního nábytku. Nenabízejí to sice všichni výrobci, ale valná část z nich už ano. Ve speciálním programu si můžete navrhnout vše, co potřebujete a dostat tak nábytek, který jste si vysnili. Program samotný je samozřejmě většinou dělán tak, aby se v něm dokázal snadno zorientovat i naprostý laik.