Menu

Pastelky nejsou jen pro děti

Pastelky promodarky.cz – možná se vám vybaví dětská léta, omalovánky, nebo škola, někomu jejich barevnost či vůně. Používal je někdy každý. Jsou spojeny s tvořením, přenášením svých nápadů na papír, ukrácením dlouhé chvíle nebo oživováním černobílých obrázků všemi barvami duhy. Pastelky mají ale také svou krabičku, pouzdro či jiný obal, který je pro umístění vašeho loga jako dělaný.

barevné pastelky

Ať už si vyberete malé či větší sady pastelek, váš vlastní potisk se na nich bude velmi dobře vyjímat. Můžete si vybrat potisk jednotlivých tužek, či umístění na celém obalu či jeho částech. A také různé druhy tisku, podle vaší volby. Chcete něco ještě lepšího? Zvolte dřevěnou krabičku, která ukrývá šest pastelek, tužku, ořezávátko, pravítko o délce 20 centimetrů a gumu. Pravítko důmyslně tvoří také zasouvací víčko celého dřevěného penálu. A potisk může být právě buď na pravítku nebo na boku krabičky. Z takové sady jistě budou mít všichni obdarovaní radost, ať už se bude jednat o děti nebo o dospělé, protože kolikrát je potřeba mít tyto věci při práci v kanceláři po ruce.

pastelky v kanceláři

Při výběru malé krabičky s šesti pastelkami dostanete také ořezávátko a navíc 15 papírových kartiček s roztomilými obrázky vhodnými k vybarvení! Taková sada přímo láká k tvorbě a společnému času rodičů s dětmi. A taková milá věc může také nést na krabičce váš vlastní potisk. Rodiče, učitelé či vychovatelé vám budou vděčni za zabavení ratolestí a děti si s takovou praktickou sadou vyhrají a budou ji opatrovat jako oko v hlavě. Pokud by charakter vašeho potisku lépe vynikl na tmavém podkladu, volte krabičku se šesti zářivými pastelkami. Je malá, skladná a pastelky se dají použít také jako zvýrazňovače textu pro vaše zaměstnance. K vybarvování pak slouží i další sady – v nabídce je k tomu určený batoh, zástěra a cestovní hrneček. Vše s pastelkami nebo fixy. Darujte kreativně. Darujte pastelky!