Menu

Jak se dostat s autem domů?

Řídit pod vlivem alkoholu je zakázáno. A kdo tento zákaz poruší, riskuje nemalé nepříjemnosti. Své, ovšem nejen své. Stejně jako sobě a svému autu by totiž dotyčný mohl uškodit i lecčemu a leckomu kolem sebe. I fatální, tedy smrtelné následky by to mohlo mít.
Je tedy nad slunce jasné, že po požití by nikdo za volant usednout neměl. Jenže kolikrát se třeba stane, že někdo někam zajede autem, tam se zapomene, něco vypije a pak řeší dilema, jak se dostat i se svým vozem domů?opilý plyšák
Je to jasné. Dotyčný odjet nesmí. Jestli chce domů, ať zkrátka využije prostředky hromadné dopravy nebo ať si dejme tomu vezme taxi.
Což se snadno řekne. Jenže co když na onom místě taková možnost není? Nebo co když dotyčný potřebuje, aby spolu s ním odcestovalo i jeho auto? Třeba proto, že by se pro něj později neměl jak dostat, nebo proto, že ho bude již velice záhy potřebovat jinde a to by mu notně zkomplikovalo život?
Pokud se podobná příhoda stane v Praze, není vše ztraceno. Je tu totiž možnost využít kromě odvozu své maličkosti i odvoz auta, což je přímo ideální možnost řešení.láhve v ledu
Stačí zatelefonovat na příslušné telefonní číslo, stačí se tam dohodnout na detailech a člověk má rázem po problému. Přijede pro něj totiž pár řidičů, z nichž jeden dotyčného odveze do určeného cíle sám, zatímco druhý se postará o to, aby jeho kolega nakonec pro změnu nezůstal v postavení svého zákazníka někde jinde.
Stačí si tak tuto službu domluvit a zaplatit a člověk si může být jist, že se bez sebemenší újmy dostane tam, kam potřebuje, a to i se svým vozem. Rychle, spolehlivě, bezpečně a beztrestně. Protože řidiči této služby rozhodně před cestou nepopíjejí a tudíž je na ně stoprocentní spolehnutí.
Což ocení každý, kdo by chtěl se svým vozem odjet někam jinam, než kde zrovna je. A kde by jinak možná ke své nelibosti i zůstal. Případně se vyspal v nemocnici nebo na záchytce.