Menu

Chtějí muži dárek na Valentýna?

Je to spíše výsadou mužů, darovat jejich partnerce v době svátku zamilovaných dárek, který by ji potěšil a vy byste se ukázali jako muž, který ji miluje a dbá na to, aby jí vykouzlil úsměv na tváři.

Není však výjimkou, pokud dostanou dárek i muži, kteří vlastně nic nechtějí a nepotřebují. A s tímto postojem, děláte možná nevědomě vašim partnerkám těžkou práci, díky čemu si musí poradit samy a vybírat dle jejich vkusu. Ovšem, pokud máte nějaké přání, není na škodu naznačit partnerce, co by se vám hodilo a rádi byste to uvítali.
slunce v srdci

OBLEČENÍ

Není každé oblečení stejné. Muži však neodmítnou žádný kousek, který by běžně využili a ještě by jim připomínal to, že je od jejich milované partnerky. Nejčastěji ženy sahají po spodním prádle. Na to jsou muži však citliví a trefí se jim do gusta pouze tehdy, pokud znají jejich velikost a typ boxerek nebo trenek, které jejich protějšek nosí a ocení.

O něco více vznešeným a vyhovujícím dárkem, může být pánská košile. Každý muž má doma minimálně jednu a vůbec by nebylo na škodu, mít jich víc. Pokud si žena dá opravdu záležet a její výběr bude podléhat kvalitě materiálu a popřípadě i značce, která je proslulá, je více než jasné, že muž takový dárek neodmítne a naopak, mile ho ním potěší.

Co je však pro muže noční můrou?

Ženy by rovnou měly zapomenout na to, že partnera potěší ponožkami! Žádný, ale opravdu žádný muž neocení takové gesto, které je klišé a je typické zejména na vánoční svátky, které mu nimi připomenout zřejmě nechtějí.
trika na prodejně

DOPLŇKY

Není špatný nápad, pokud žena potěší partnera o něco více luxusním dárkem, než na jaký je zvyklý. Takové hodinky, náramek nebo náhrdelník (případně jenom přívěšek) je něco, čeho si muži budou vážit. Opět však platí, že jenom v případě, že se jim žena trefí do vkusu.

Rovněž platí, že muži přivítají i netradiční dárky, které nebudou tolik oficiální a luxusní. Takové tetování z lásky nebo poukaz do sportovního obchodu, kde si může nakoupit řadu doplňků pro jeho oblíbený sport je něco, čemu nelze odolat a ještě v případě, pokud to napadne ženu jejich života.