Menu

Šetří vaše paže

Mysleli jste si, že když si k zahradnímu bazénu pořídíte moderní systém filtrace a účinné prostředky bazénové chemie, bude vaše nádrž stále tak krásně průzračná, jako ve chvíli, kdy jste do ní poprvé napustili čistou vodu. Bohužel tomu tak není. Je celá řada znečisťovatelů, kteří budou stát na opačné straně fronty. Velkým problémem jsou zbytky opalovacích krémů a olejů, které si sebou do nádrže přinášíme na těle. Ty tvoří na hladině a na stěnách nádrže nehezký film. Dalším problémem jsou nejrůznější nečistoty na našich chodidlech.

kapky

Je krásné, když můžete chodit na boso po terase a po zahradě, ale drobné kamínky, kusy trávy a listí, snadno přenesete až do nádrže. A kamínky mohou být velmi nebezpečné, protože můžou poškrábat dno bazénu. A vaším nepřítelem bude i vítr, který s sebou bude pravidelně přinášet úlomky větviček a listí, a dokonce i sama příroda. Na vaší hladině skončí bohužel nespočet drobného hmyzu.

Jak se bránit takovým nečistotám, abyste se síťkou v ruce nemuseli u nádrže trávit desítky minut ráno a večer? První pomocí je pravidelné zakrývání bazénu speciální plachtou. Dalším pomocníkem je účinný vločkovač, který pomůže nečistoty zahnat do větších shluků a pak jej snadněji odstraní vaše filtrace. Vás však stále bolí paže a lovení se síťkou opravdu není vaším koníčkem. Vyzkoušejte moderní https://eshop.techneco.eu/Bazenove-vysavace, které za vás odvedou namáhavou práci.

pes

Některé z nich jsou poloautomatické, ale některé jsou zcela automatické. Jak si takového zcela automatického pomocníka představit? Tak, že jej jen zapojíte a dál se o něj nemusíte starat. Bude se pohybovat zcela sám po dně i po stěnách bazénu a na vás je jen přihlížet a těšit se na to, až obléknete plavky a ponoříte se do zcela vyčištěné vodní nádrže. Takové koupání je jistě jedno z nejpříjemnějších!