Menu

Reklamní textil

Reklamní textil je něco, co se dá využít zkrátka všude. Rozhodně má své praktické využití. Sami musíte uznat, že neexistuje praktičtější reklama, než do které se může zákazník obléct. Právě tohoto faktu využívá velká spousta značek. Z průzkumu, který byl prováděn, vyplynulo, že lidé vnímají reklamní textil jako nejméně obtěžující. Když se nad tím navíc člověk zamyslí, náklady na budoucího klienta jsou možná nižší než u klasické inzerce.

reklama

Jestli je něco, čemu byste se měli určitě vyhnout, pak jsou to katalogy, které jsou přeplněny reklamním https://www.cukrjede.cz/ zbožím. Mnohem lepší bude, pokud najdete vhodnější cestu.
Než vůbec začnete nějaký ten reklamní textil vybírat, je potřeba ujasnit si, za jakým účelem jej chcete pořídit. Pokud se totiž bude jednat o velkou akci, kde budete trička rozdávat, pak je lepší volba trička, které je klasické a má přijatelnou cenu. Mělo by být navíc opatřeno sítotiskem.

Pokud se ale bude jednat o firemní oblečení, které bude prezentovat vaší firmu, pak je lepší zvolit polokošile nebo košile, které budou mít výšivku.
Nikdy nezapomínejte na bezpečnost. Je potřeba dbát také na pohodlí vašich zaměstnanců. Není nic důležitějšího, než aby se cítili pohodlně.
Jestli je něco, co je u reklamního textilu důležité, pak je to kvalita. Pokud jste v tomto ohledu zkušenější, nebojte se zvolit české výrobce, kteří mají dlouholetou tradici. Jestliže s reklamním textilem ještě nemáte žádné zkušenosti, pak byste se měli podívat po takovém textilu, jehož gramáž je nad 140 g/m^2. Zaměřit byste se také měli nad úpravou proti žmolkům, zpevňující pásky apod.

reklamní textil

Věřte, že potiskem získáte silný marketingový nástroj, kterým snadno oslovíte spoustu zákazníků. Právě z toho důvodu byste nikdy neměli zapomenout nechat našít nebo vytisknout na reklamní textil https://promotextile.cz/cs/ logo vaší firmy. Nezapomeňte jej ani sladit do potřebných barev.
Pro potisk se využívá nejčastěji sítotisk, digitální tisk nebo výšivka. Použití závisí na požadavcích daného klienta. Velmi oblíbená je ale strojní výšivka.
Vše jde opravdu snadno a hlavně jednoduše.