Menu

Praktická, bezpečná a designově na úrovni

Mnoho vlastníků nemovitostí v soukromém i státním sektoru řeší otázku bezpečného, a hlavně bezproblémového vjezdu do svých prostor, jako jsou garáže, haly, sklady, dvory, či zahrady. Často se totiž setkávají s velkým problémem, jakým je nedostatek prostoru pro klasicky otevíraná křídla vrat a bran. Proto přicházíme s nabídkou https://just-doors.cz/garazova-vrata/29-sekcni-garazova-vrata, která jistě nenechá chladným nikoho, kdo chce do svých prostor vjíždět a vyjíždět z nich bez potřeby neustálého vystupování z auta a zajišťování klasických křídel vrat proti pohybu.Náš obchod nabízí mimo jiné sekční garážová vrata, která patří na trhu k nejžádanějším.Kromě toho, že se významně podílejí na celkovém vzhledu budovy, mají také nezanedbatelný ochranný význam z hlediska vloupání. Tato vrata jsou totiž vyrobena z ocelových plášťů, pod nimiž se nacházejí sendvičové panely držící jádro složené z polyuretanové pěny, zajišťující velmi dobré termoizolační vlastnosti. K ní přispívá i límcové těsnění podél celého rámu vrat. Protože jednotlivé panely do sebe perfektně zapadnou a jsou zcela prosté svárů, nehrozí zde riziko koroze a také opotřebení je zanedbatelné, což jistě ocení ti, kteří vlastní provozy s velkou frekvencí průjezdů.obrovský sklad květin jsou v bednách, skladiště
Náš obchod se zabývá prodejem a montáží různých typů vrat, vjezdových bran, nakládací technikou a také samozřejmě různými typy pohonů a jejich příslušenstvím.
Pokud máte představu, jaký typ by vám vyhovoval spojte se s námi prostřednictvím poptávkového formuláře, který naleznete na našich stránkách. Rádi se s vámi také předběžně dohodneme i po telefonu, uvedeném tamtéž. Jestliže vám běžné, v nabídce uvedené rozměry našich produktů nevyhovují, provedeme nový na potřebnou míru. K požadavkům našich zákazníků přistupujeme vždy individuálně a s profesionalitou.