Menu

Laserová aréna je tu pro vás, když se chcete bavit


Jestliže před sebou máte volné odpoledne anebo večer a hledáte nějaký dobrý plán, jak jej strávit, tak, aby vás to maximálně bavilo, tak vyzkoušejte laserovou arénu v Praze. Uvidíte, že vás tato zábava natolik chytí za srdce, že příště se sem už vydáte naprosto automaticky.

IMG_8139ps

A rozhodně se nemusíte bát, že by laserové střílečky byly pouze pro kluky. Tak tomu rozhodně není – milují je všechny generace a obě pohlaví. Přitom se nemusíte ničeho obávat, tato zábava je maximálně bezpečná a nikomu se při ní nic nestane. Proto se nebojte odvázat a pustit se s chutí do hry. K dispozici budete mít dvě skvělé laserové arény v podobě tajemného bludiště a aztéckých ruin, a k tomu velký počet herních módů, takže je jasné, že tato kombinace vás jen tak neomrzí. Dobře si vyberou jak začátečníci, tak pokročilí, a navíc můžete případně zvolit i takovou hru, ve které budou mít začátečníci jednodušší pozici.

Pro samotnou hru nemusíte udělat nic jiného než se dostavit na místo po předchozí rezervaci, navléknout si vestu se senzory a vzít do ruky laserovou pistoli. To je celé. Speciální vesta snímá počty zásahů, ovšem vám se přitom vůbec nic nestane. A váš cíl je jasný – čím vícekrát zasáhnete protivníka, tím lépe.

Laserová aréna je navíc skvěle dostupná – na místo můžete pohodlně dorazit jak hromadnou dopravou, tak vlastním vozem. Adresu arény, kontakty a detaily spojů najdete na webových stránkách podniku, kde můžete pohodlně zaparkovat až přímo ve dvoře anebo v přilehlé obchodní galerii.

lasergame_aztec01

Jisté je, že se jedná o skvělý způsob, jak si dokonale vyčistit hlavu po perném pracovním dni anebo rovnou po celém týdnu. Během této napínavé pohybové aktivity spolehlivě zapomenete na všechny starosti, které vás tíží a užijete si spoustu legrace, adrenalinu a také pohybu, což je spolehlivá kombinace pro utužení zdraví a posílení vnitřní pohody člověka.