Menu

I váš počítač potřebuje čas od času uklidit

            Aplikace Wise Care 365 Pro se postará o trvalé udržení nejlepší kondice Vašeho počítače při surfování on-line po internetu. Výbava programu je, díky každoroční aktualizaci, stále kvalitnější.
 ruce a klávesnice
Wise Care 365
 
–        Kompletně analyzuje stav počítače, odhalí zbytečné záznamy v registru Windows, nepotřebná data na pevném disku i možné úpravy nastavení operačního systému.
–        Pomocí tohoto programu můžete získat až gigabajty volného místa a Váš počítač neuvěřitelně zrychlí nejen úpravou nastavení operačního systému, ale například i díky defragmentaci registru a dat na pevném disku.
–        Další funkcí programu je zametání stop po surfování na internetu i další práce s počítačem nebo spolehlivá likvidace již nepotřebných dat a souborů jejich opakovaným přepsáním.
–        Funkci pro vyčištění a optimalizaci nastavení počítače, lze naplánovat na pravidelné automatické spouštění.
–        Mezi dalšími nástroji programu Wise Care 365 Pro nechybí ani zrychlení startu počítače, sledování běžících procesů v reálném čase nebo kompletní odinstalování nepotřebných programů.
zoufalství problém
–        Další, velmi oblíbenou funkcí je kontextové menu, pomocí kterého si můžete nastavit funkce místní nabídky ve Windows, která se pak spouští pravým tlačítkem myši nad jednotlivými soubory nebo adresáři.
–        Miniaplikace tohoto programu na pracovní ploše v reálném čase monitoruje vytížení počítače a umožňuje optimalizaci jeho chodu jedním kliknutím myši.
–        Další užitečnou funkcí je zálohování operačního systému a obnovy v daném okamžiku, pomocí kterých lze předejít potížím v případě, že by došlo ke kolizi během úprav nebo optimalizace.
tvář mladíka
–        Kromě hlavní nabídky funkcí má Wise Care 365 rovněž i celou řadu funkcí označených jako „Nástroje“, které je třeba před jejich prvním použitím jednoduše stáhnout on-line a tím i aktivovat. Tyto funkce jsou například vhodné pro obnovení smazaných dat, generování bezpečných hesel pro přihlašování i internetovým službám nebo smazání souborů uzamčených operačním systémem.