Menu

BMW 4 Coupé


Chytré technologie
Díky těmto systémům si jízdu maximálně užijete. Nemají jen ulehčující a zpříjemňující funkci, ale také Vás při jízdě chrání a zajišťují bezpečí. K vozu můžete připojit nejen mobilní telefon, ale dokonce i chytré hodinky. Hravě si poradí i s řadou funkcí systému Apple a Android. Mobil se za nějakou dobu určitě vybije, a proto je tu drátové i bezdrátové nabíjení. Dotykový display je nabitý spoustou funkcí, ale tou nejzákladnější je navigace. Ta je zde na vysoké úrovni, takže zde odpadá stres s navigováním do zvoleného cíle. Další displej je přímo v zorném poli řidiče pro zobrazení těch nejdůležitějších informací. Přístrojový panel také zaujme svou multifunkčností a vizuálním zpracováním.
BMW interiér
Vzhled
Ten Vás určitě zaujme hned jako první. Celá přední část má typický BMW tvar, ale stejně se hodně povedl. Masivní maska a světlomety dodávají nádherný vzhled. Celkově vzhled má pravý sportovní dojem. Napomáhá tomu větší rozvor a designové tvary. Vybírat můžete nejen z kolekce M Sport, ale i Luxury Line nebo Sport Line. Také si můžete vybrat interiér s měkoučkou kůží a vzácného dřeva. S tímto budete naprosto vynikat oproti ostatním. Důležité je také rozložení hmotnosti na nápravy přesně na polovinu, což zajistí mnohem lepší jízdní vlastnosti. Můžete se těšit také na výbavu typu M, světelný paket a spoustu další výbavy vozu.
BMW M4
Motorizace
Klasicky jsou nabízeny čtyři motory, z toho jsou dva vznětové a dva zážehové. Hned prvním je zážehový řadový 6válec BMW TwinPower Turbo. Dosahuje výkonu slušných 240 kW, jenž zajistí plynulou a dynamickou jízdu za každých podmínek. Určitě s ním zažijete několik nezapomenutelných zážitků. Oproti němu stojí 6válec BMW TwinPower Turbo, jenž má 190 až 230 kW. Zde se můžete těšit na velice příjemný průběh točivého momentu bez žádných škubání, nebo poklesu výkonu při určitých otáčkách. Samozřejmě ještě můžete volit ze čtyřválcových motorů, které mají stejný název a fungují na stejném principu.