Menu

Vyhoďte vložky i tampony

Menstruační pomůcky se také vyvíjely
Všechny oblasti našich životů se měnily v závislosti na čase. Jinak tomu není ani u hygieny. Právě hygienické menstruační pomůcky jsou velmi důležité. Ženy se v období menstruace potřebují cítit komfortně a potřebují mít pocit naprostého bezpečí před prosáknutím tekutin i před zápachem. Vložky i tampony to zvládají celkem obstojně, ale existují pomůcky, díky kterým bude váš komfort ještě vyšší. Vyměnit vložky a tampony můžete třeba za menstruační kalíšek. Slyšely jste o něm už?

žena v kalhotkách

Menstruační kalíšek funguje podobně jako tampon, ale tekutiny do sebe nevsakuje. Ta se vlije do kalíšku, který je potřeba vylít a vyčistit. Pak je připravený k dalšímu používání. To může být problematické pro mnoho žen a dívek, které nesnesou pohled na krev. Patříte mezi ně? Pak vás možná potěší další novinka.

Menstruační kalhotky z nanovlákna jsou k dostání v mnoha střizích. Najdete je jako

  • Brazilky
  • S vysokým pasem
  • Klasické

A máme dokonce i krajkové verze. Chceme dodávat na trh takové pomůcky, které se vám budou nejen dobře používat, ale budete se v nich i dobře cítit. Kalhotky najdete v několika barvách. Všechny mají jedno společné – jsou ušity ze savých vrstev, díky kterým všechno vsáknou a nic neproteče. Můžete si tak být jistá, že budete 100% chráněná od prvního až do posledního dne menstruace. Jsou to kalhotky, a může je tedy nosit každá žena i dívka. Jsou zcela zdravotně nezávadné, komfortní a diskrétní.

bílé kalhotky

Jednoduše je vyměníte a vyperete
Protože jde o ekologické i ekonomické řešení, asi vás bude zajímat, jak se s nimi zachází. Perou se na 40 stupňů, suší se volně bez sušičky a mění se podle potřeby. Jedny kalhotky odpovídají zhruba jedné vložce. Měníte je tak často jak potřebujete. Je dobré mít více kusů, které můžete měnit podle potřeby. Počet kalhotek odhadnete podle síly a délky naší menstruace.