Menu

Užijte si bydlení v přepychovém obydlí

Mobilheimy mohou být různého provedení. Nabízí se hned několik produktových řad.


Lavaro
Relax
Design
Steel Tube
Nebo produkty skladem


rakousko

Obydlí vám můžeme vyrobit úplně nové na zakázku. Můžete si říct, jak by měl celý objekt vypadat. Zvolit si můžete typ velikosti. Nabízí se různé produktové řady, takže bude také velice důležité vědět, jak chcete takovýto projekt používat. Zdali to bude pouze rekreační ubytování a chcete jej například na zahradu místo chatkyv tom případě by stačilo něco menšího. Nebo zdali budete volit variantu celoročního užívání, čili v něm budete chtít bydlet po celý rok nebo dokonce natrvalo – můžete v některých případech získat i číslo popisné a domek nechat zkolaudovat.

Nové mobilní domy si můžete navrhnout smi pomocí našeho konfigurátoru. Zadáte si okolní prostředí, do kterého budete chtít objekt usadit. Můžete si zvolit barvu a typ střechy, také barvu a typ oken, dveří a celkový vzhled obydlí a spoustu dalších drobností. Díky tomu budete mít lepší představu o tom, jak by váš projekt mohl vypadat.

Luxus, krása a jedinečnost

Každé obydlí může vypadat opravdu výjimečně. Dokonce jsme schopni vám obydlí i vybavit spotřebiči a nábytkem. Přiložíme ruku k dílu a do takovéto podoby se můžete ihned nastěhovat.

vnitřní intirér

  1. Projekt pro vás připravíme na míru. Můžete si zvolit parametry domu, nějaké věci pozměnit, vždy vyslyšíme vaše přání. Následně se zadá objekt do výroby, zanedlouho už se budete moci těšit na své nové bydlení. Napřed ještě upravíme terén před dovozem. Pak už objekt přepravíme pomocí speciální nadrozměrné přepravy. Ustavíme a můžete se nastěhovat.
  2. Jedinečné a krásné je také vnitřní uspořádání a prostředí. Kolem sebe ucítíte čistotu a novotu. Všechno tak nějak zvláštně voní a je úplně nové. Interiéry působí velice vzhledně, dodržujeme jistý estetický vzhled a také design. Moderní styl se snoubí s přírodním dřevem a vzniká krásná a jedinečná harmonie přírodních a praktických, moderních materiálů, které dají vyniknout jedinečnosti a půvabu obydlí. Jistě budete na takovýto interiér pyšní. Zajistíme dokonce i vybavení, takže si nemusíte dělat s ničím starosti. Pokud byste jej nechtěli, stačí jej vynechat při zadávání projektu.