Menu

Svatba je za dveřmi

Zamilovaný pár, který se rozhodl svůj vztah stvrdit před svědky a svatebním oltářem, tak si moc radit nenechá. Oba dva totiž mají velké plány, touhy a přirozeně představy, které jsou zahaleny do mlhy. Sice nevidí, co všechno taková svatba obnáší, ale přece ve dvou se to zvládne podstatně lépe. Mnohem později, až zjistí všechny formality, a zajišťují všechny potřebné věci spojené s jejich svatebním dnem, tak zjišťují, že je důležité na nic nezapomenout. Zkrátka že to není jen o svatebních šatech, prstýnkách a svatebním polibku. Poté si většina uvědomí, že je dobré požádat o pomoc ty nejbližší, případně svatební agentury a podobně. Ty mají zařizování svateb v kompetenci práce a tak rozhodně nezapomenou vůbec na nic. Záleží, jak moc velkou nebo bohatou svatbu snoubenci plánují, jaký je jejich rozpočet a přání. Zvládnout se dá všechno, jen je třeba zajistit v první řadě termín a svatební místo. Kdo chce například svatbu na zámku, tak ji musí plánovat třeba i rok dopředu, tady zrovna svatba, která je za dveřmi moc neuspěje.svatební pozvánka, nakreslená nevěsta a ženich

Na co všechno se nesmí zapomenout?

Rozhodně je toho poměrně více, než termín, svatební místo, dort, výslužky, hudba, prstýnky, svatební dekorace, šaty a mnohé další. Také je třeba rozeslat svatební oznámení. Když již budeme plánovat jeho tisk, tak je dobré se podívat, která společnost by mohla rovnou provést tisk veškerých svatebních doplňků, aby byly ve stejném designu. Poté se vyplatí zadat zakázku u jedné firmy, které vytvoří svatební sety pod jednou tématikou, kterou si přirozeně snoubenci sami zvolí.

  • Svatební oznámení – je vcelku jasné a má být pro všechny dostatečně https://www.lidovky.cz/foto.aspx%3Fr%3Dln_domov%26c%3DA170812_143245_ln_domov_mha%26foto%3DELE6d43be_50053566.jpg srozumitelné. Jak již sám název napovídá, tak by mělo obsahovat ty nejzákladnější údaje, jako jsou jména snoubenců, datum, místo a čas svatebního obřadu. Na škodu není ani adresa, jelikož ne všichni se mohou dostavit, ale rádi by vám zaslali blahopřání, tak ať ví, kde vás naleznou.
  • Svatební jmenovky, které budou zdobit při svatební hostině stůl, doplňkem mohou být ubrousky a svatební menu.
  • Na svatební hostinu se většinou zvou jen ty nejbližší, což je rodina, svědkové a případně ti nejbližší kamarádi. V takovém případě velmi vhodně poslouží například svatební pozvánky Goldpress.cz, které se vloží do obálky ke svatebnímu oznámení.
  • Dále je třeba natisknout různé svatební dekorace na výzdobu nebo svatební stůl či pro výslužku.

prstýnky vytvořené do smajlíků
Pokud si tisk snoubenci objednají najednou u stejné společnosti, mají záruku, že skutečně všechno bude v jedné stejné tématice a navíc možná i se slevou. Což se v případě svatby rozhodně hodí.