Menu

Postavte své priority na první místo

pletený domek, pampeliška, pařez

Když má člověk nějaký svůj velký sen, tak by si za ním měl jít. Už i proto, že by se mu v opačném případě mohlo stát, že když to neudělá, tak bude po zbytek života žít ve zklamání, což je velice nepříjemná záležitost, která působí na naši psychiku do té míry, že se klidně může stát, že si tak svůj život zkrátíme o pěkných pár let, které bychom jinak mohli spokojeně žít navíc. A kdo by chtěl odcházet ze světa předčasně, když si zdejší čas může o něco prodloužit?

Proto je důležité soustředit se na své sny a nestavět je až na poslední místo za všechny ostatní, což se velice často stává například u žen.

domke, stromy, prodej

Ženy mají ve zvyku v první řadě uspokojit všechny ostatní a až poté myslet na sebe. Takže nejdříve myslí na to, co si myslí a přeje manžel, poté na to, co by chtěly děti, a poté se ještě zabývají tím, co si o tom, že půjdou za svým cílem budou myslet ostatní a zbytek jejich rodiny, a zda v jejich očích nebudou vypadat sobecky a málo skromně. https://www.tripadvisor.cz/ShowUserReviews-g274707-d7123637-r492019130-Divadelni-Prague_Bohemia.html Takže se pak nezřídka stává, že se jejich velký sen postupně rozplyne jako pára nad hrncem a jediné, co jim z něho zůstane, je trpký pocit životního zklamání.

U bydlení je to typické

A to se nejčastěji stává v případech, kdy jde o vlastní bydlení. To je totiž poměrně nákladná záležitost, na kterou není snadné našetřit, takže to lidé odkládají a odkládají a až zaplatí všechny ostatní věci, které dostanou přednost, tak pak už je na takovou velkou akci v jejich životě zpravidla pozdě. Proto je důležité začít včas myslet na své priority a neodkládat je na později. A pokud chcete skutečně bydlet ve vlastním bytě anebo domě, tak vezměte všechny peníze, které máte a na zbytek si vezměte půjčku. Třeba tak, že se zaručíte svou stávající nemovitostí, což může být i úplně malý byt či chata. A udělejte to klidně po částech, nejdříve může být hypotéka na pozemek a až ji vyřešíte, tak pak může následovat hypotéka na dům. I tak se dá dojít k tomu, abyste si splnili svůj sen.

dřevostavba, budování domku