Menu

Nejen pro procházky se čtyřnohým kamarádem

Čas od času navštěvujeme společenské události a formální večery. Vždy se těšíme na to, že budeme moci obléknout nádherné elegantní večerní šaty, obout vysoké podpatky, do rukou uchopit malou kabelku typu psaníčko a vše podtrhnout výraznými šperky a večerním líčením. Ale jak vypadá náš den po zbytek týdne a někdy i měsíce? Rychle na sebe natáhnout rifle, volné tričko a na nohy sportovní boty.
džínová bunda a batoh.jpg
V brzkých ranních hodinách musíte den zahájit pravidelnou procházkou s vaším domácím mazlíčkem. A stejná povinnost vás poté čeká i odpoledne a večer. I na procházky se psem potřebujete s sebou několik nezbytností. Klíče od domu, mobilní telefon, kapesník, míček a pár dobrot pro pejska. Brát si s sebou pro takovou příležitost kabelku? Nepřipadá v úvahu! Potřebujete obě ruce volné, pro hry a dovádění. Dámský městský batoh je pro takovou příležitost nejlepší volba!

Dvě děti a kabelka na předloktí

Nový trend velí, nosit dámskou kabelku na předloktí. Hodí se však pro každého? Určitě ne pro tu ženu, která musí mít volnou ruku, nebo raději obě, protože ji doprovází její malé ratolesti. V takové chvíli se už kabelka nestává elegantním doplňkem, ale faktorem, který překáží. Je třeba sáhnout po jiném doplňku. A vůbec se nemusíte bát, že bude vypadat nudně! Dámské batohy jsou ve znamení elegance, výrazných motivů a zajímavých vzorů. I v případě, že zvolíte praktičnost, může být batoh perfektním doplňkem, který se hodí pro drobné pochůzky. Dovnitř se vám vejde vše potřebné a batoh vám nikdy nebude překážet v chůzi, nebo v péči o vaše děti. Výhodu volných rukou jistě oceníte a oceníte i praktické přihrádky a kapsy uvnitř batohu.

černé štěňátko.jpg

Vyberte si originální kousky, které si zamilujete nejen pro jejich atraktivní vzhled a zajímavé provedení, ale také pro jejich velmi příznivou cenu. Třeba si jich objednáte hned několik najednou!