Menu

Mít americký úsměv dosud nebylo snadnější

Patříte k těm, kteří nemají bezchybný chrup? Krásně bílé a rovné zuby a la americký úsměv, kterým se pyšní celebrity nebo influenceři však nemusí být výsledek jejich DNA. Mohou být výsledkem precizního stomatologa, nebo ortodontické léčby.

zuby

Jistě si říkáte, že když jste si nestihli zuby vyrovnat v pubescentním věku, kdy se drátky v ústech pyšnil téměř každý, teď se na to necítíte. Jste již dospělí a máte práci, partnera, potkáváte se denně s lidmi, kteří se na vás usmívají a vy na ně také. Nechcete si proto do úst nechat „nainstalovat“ drátky, které mnohdy musíte přetrpět několik let, abyste dosáhli vytoužených výsledků. Není vše tak černé, jak to vždy vypadá. Naštěstí dnes máme úplně jiné možnosti, než měli naši vrstevníci jen pár let zpátky.

zubař

S úžasným konceptem invisalign můžete zapomenout na všechna traumata z rovnátek, které jste dosud měli. Nejen, že invisalign jsou rovnátka naprosto průhledná, ale navíc je jejich nošení mnohem kratší a téměř bezbolestné v poměru srovnání s klasickými rovnátky. Jejich nošení je navíc velmi pohodlné a hygienické. K léčbě vašeho chrupu je zapotřebí provést naprosto bezbolestný scan a poté se nechají vyrobit sady nosičů na míru vyhotovené k postupnému vyrovnání zubů. Tyto nosiče si v intervalech přibližně dvou až čtyřech týdnů měníte tak, jak se zuby rovnají. Výsledky vidíte téměř okamžitě v přímém přenosu. Vše se děje za dozoru zkušených ortodontistů. Nosiče je třeba nosit během dne a také v noci. Sundávat je musíte, když se chystáte jíst. Během této léčby se rovnají nejen zuby, ale dochází také ke zkvalitnění dásní. Vaše okolí si průhledných „folií“ na zubech pravděpodobně nevšimne. Můžete tedy s naprostým klidem i nadále jednat s kolegy, stýkat se s přáteli či novým partnerem a nemusíte se stydět za nepříjemné ozdoby na zubech. Myslíme si, že nosit rovnátka nebylo nikdy snadnější a pohodlnější.