Menu

Krásné přikrývky

Přikrývka je běžnou součástí každé domácnosti. Pokud vím, tak ji má doma každý a vůbec o tom ani nepřemýšlí, nevnímá ji. Já to taky tak brala, dokud mi moje sestra nedala k narozeninám krásnou novou přikrývku. Musím říct, že byla opravdu nádherná. Takovou jsem ještě nikdy neviděla. Byla z kašmíru a měla opravdu krásnou krémovou barvu. Přesně taková barva se mi líbí.

Na přikrývce se dá i ležet.

Není čistě bílá, takže na ní nejsou vidět hned fleky nebo zaprání. Já osobně nesnáším, když je oblečení nebo přikrývky i ručníky zaprané. Když se mi to podaří, tak mám tendenci to hned vyhodit nebo to použiji jako hadr na podlahu. Nicméně, aby se vrátila k přikrývce od sestry. Když jsme tu přikrývku vzala do rukou, tak byla tak hebká, že jsem ji ani nechtěla dát z rukou. A měla na sobě velmi příjemné chloupky, že jsem si přikrývku vzala sebou do postele. Musím říct, že za začátku jsem měla v plánu, že přikrývka bude jen dekorační a bude sloužit jako přehoz na posteli, jenže přikrývce se vůbec nedalo odolat. Úplně jsem se těšila, až se manžel vrátí z práce, abych se mu pochlubila, jakou jsem dostala luxusní přikrývku.

Děti milují přikrývky.

Vážně jsem z ní byla úplně pak. A taky to byl důvod, že jsme to chtěla sestře oplatit. Vím, že má moc ráda světle modrou barvu, tak jsme si řekla, že jí pořídím tu saténovou přikrývku. A v té krásně blankytně modré. Moc jsem se těšila, až ji sestra dostane. Měla mít za týden narozeniny a já to nemohla ani vydržet, abych jí dárek nedala. Naštěstí jsem to vydržela, až jsem se divila, jakou mám pevnou vůli. Asi zázrak. Nicméně když přišel ten den, sestra byla vážně překvapená. A víte proč? Protože to byla taková náhoda, že by mě ani ve snu nenapadlo, že se to mlže stát. Věřte nebo ne, sestra tu přikrývku dostala i od naší maminky. Takže nakonec měla sestra blankytné přikrývky dvě. Ale jistě je využije dobře. Myslím, že mi mnoho žen dá za pravdu, že přikrývek není nikdy doma dost! Vždy se nějaká hodí.